Neolduki.com
Web sitemize hoşgeldiniz.

 • DOLAR
  $1.599,0700
  ( -₺0,41 )
 • EURO
  $0,4940
  %0,44
 • ALTIN
  $51.568,3500
  %-0,09
 • BIST
  92,8403
  ( ₺0,03 )
Kızlarla İlk Buluşmada Neler Konuşulur

Kızlarla İlk Buluşmada Neler Konuşulur

Kızlarla ilk buluşmada neler konuşulur bilmiyorsanız bu makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.İlk buluşmada kadınlarla ne konuşulur bu yazımızda. Hoşlandığınız bir kadın ve ilk buluşmada neler konuşacaksınız bilmiyorsunuz.Utangaçsınız ve ilk nereden başlayacaksınız bilmiyorsunuz.Buluşunca konuşacak konumu bulamıyorsunuz.Yada herşey çok güzel gidiyor ama belirli bir noktada tıkanıyormusunuz ? İşte Kızlarla İlk Buluşmada Neler Konuşulur makalemiz. İlk Tüyo Kız arkadaşınızla […]

Kızlarla ilk buluşmada neler konuşulur bilmiyorsanız bu makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.İlk buluşmada kadınlarla ne konuşulur bu yazımızda.


Hoşlandığınız bir kadın ve ilk buluşmada neler konuşacaksınız bilmiyorsunuz.Utangaçsınız ve ilk nereden başlayacaksınız bilmiyorsunuz.Buluşunca konuşacak konumu bulamıyorsunuz.Yada herşey çok güzel gidiyor ama belirli bir noktada tıkanıyormusunuz ? İşte Kızlarla İlk Buluşmada Neler Konuşulur makalemiz.

Kızlarla ilk buluşmada ne konuşulur

İlk Tüyo

Kız arkadaşınızla ilk kez buluşuyorsanız sakin bir yeri tercih edin.Rahat olacağınız sakin bir yerde kendinizi daha güzel ifade edebilirsiniz.Karşılıklı oturun ve içecek bir şeyler söyleyin.Göz kontağı kurmayı unutmayın.Tabiki gözlerini ona dikmeyin.Eğer karşı cinsin yanına oturursanız bu sizde gerginlik yaratabilir.

İkinci Tüyo

Kız arkadaşınızla oturup sohbet etmeye başladınız.Eğer konuşma esnasında tıkanıyorsanız size bir kaç önerimiz var.Komik ve ilginç konulardan bahsedebilirsiniz.

Üçüncü Tüyo

Konuşmanın gidişatına bakın eğer gündemle ilgiliyse gündem hakkında konuşun.Birlikte fikir alış verişinde bulunun ve konu hakkında tartışın.Buna emin olun işe yarayacak ve eğlenceli olacak.Gündemdeki olaylar müzik spor kitap gibi konularda onunla sohbet edin.Zaten karşı cins size nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını size söyleyecektir ve sohbet o yönde ilerleyecektir.

Kızlarla ilk buluşmada nasıl ve neler konuşulur

Dördüncü Tüyo

Kız arkadaşınıza iltifat edin ama ölçüyü kaçırmayın.Modayı takip ettiğinizi anlamalı.O günkü ruj renginden saçından yada elbisesinden ona iltifatta bulunun.Bu onun çok hoşuna gidecektir ve oda size iltifat edecektir.Aranızda tatlı bir kıvılcım oluşabilir.

Beşinci Tüyo

Kendi hayallarinizi anlatın ve ona hayallerini sorun.En büyük hayalin nedir neleri yapmaktan keyif alırsın gibi.Genel konular ama susmaktan çok iyidir birbirini daha iyi anlamaya başlarsınız.Belki birlikte katılabileceğiniz bir organizasyon keşfedebilir birlikte bir etkinliğe katılmanız için bir fırsat doğar.

Altıncı Tüyo

Baktınız hiç biri bir işe yaramıyor kesinlikle pozitif ve sempatik davranın.Şefkatli esprili korumacı bir yapınız olduğunu ona hissettirin.Ayrıca telefonla kesinlikle oynamayın

Bir bayanla ilk buluşmada ne konuşulur


 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2020-12-08 23:28:30