Neolduki.com
Web sitemize hoşgeldiniz.

 • DOLAR
  $1.693,6800
  ( -₺0,35 )
 • EURO
  $0,5552
  %0,19
 • ALTIN
  $55.228,9600
  %-0,08
 • BIST
  92,8274
  ( -₺0,01 )
Erkeklerin Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

Erkeklerin Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

Erkeklerin hoşlanmadığı bazı kadın tipleri vardır.Erkekler bu tip kadınlardan özellikle uzak dururlar ve kendilerine yaklaşmasına izin vermezler.Erkeklerin Hoşlanmadığı Kadın Tipleri. Erkeklerin Hoşlanmadığı Kadın Tipleri Bayanlar bu makalemizde erkeklerin uzak durduğu kadın tiplerinden bahsedeceğiz.40 yaşına kadar bekar yaşamak istemiyorsanız.Bu makalemizi dikkatlice okuyun.Sizlere verdiğimiz bu önerileri dikkate almanızı öneririz. Çok Konuşan Kadınlar Erkekler çok konuşan kadınlardan hoşlanmaz.Çok […]

Erkeklerin hoşlanmadığı bazı kadın tipleri vardır.Erkekler bu tip kadınlardan özellikle uzak dururlar ve kendilerine yaklaşmasına izin vermezler.Erkeklerin Hoşlanmadığı Kadın Tipleri.


Erkeklerin Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

Bayanlar bu makalemizde erkeklerin uzak durduğu kadın tiplerinden bahsedeceğiz.40 yaşına kadar bekar yaşamak istemiyorsanız.Bu makalemizi dikkatlice okuyun.Sizlere verdiğimiz bu önerileri dikkate almanızı öneririz.

Çok Konuşan Kadınlar

Erkekler çok konuşan kadınlardan hoşlanmaz.Çok konuşmanın dışında gereksiz konuşmak demek daha mantıklı olur.Gereksizce konuşup olur olmaz yerde gereksiz muhabbet yapmak erkekleri son derece rahatsız eder.

Erkeklerin dikkatini çekmeyen konularda gereksiz konuşmak onları rahatsız ediyor.Uzun lafın kısası erkekler genel olarak çok konuşan ve gereksiz dedikodu yapan kadınlardan hoşalnmıyor.

2. Para Odaklı Kadınlar

Erkekler para düşkünü kadınlardan uzak dururlar.Bu tip kadınları zengin erkek avcısı olarak düşünürler.

Bu sebepten dolayı parayı sık sık dile getiren parasal sorunlar çıkaran kadınlardan uzak dururlar.Uzun ilişki yaşamak istese bile maddiyata çok önem veren kadınlar erkeklere çok itici gelir.Sizce olması gerekende bu değilmidir.

3. Çocuksu Kadın Olmayın 

Çocuksu olan kadınlar erkekler için bir anlam ifade etmiyor.Erkekler çocuksu kadınlardan pek hoşlanmıyor.Çocuk gibi konuşan, kaprisli, sürekli küsen, şımarık tip kadınlar erkeklerin kabusu gibi oluyor.Erkekler bu tip kadınlardan uzak duruyor.Yapılan araştırmaya göre erkelerin evlenecekleri kadın tipleri annelerine benzeyen kadınlarmış.Bu sebepten eğer hedefinizde bir erkek varsa önce annesini tanıyıp ona göre hareket edin.

4. Ukala Kadınlardan Nefret Ederler

Erkekler için çekilmez kadın tipleri arasında herşeyi bilen kadınlardır.Erkekler herşeyi bilen ukala kadınlardan asla hoşlanmazlar.Ukala kadınların, erkeğin her alanına sızarak onları rahatsız ettiğini ve kısıtladığını düşünüyorlar.Erkek hayatının kontrol altına almaya çalışan kadınlar erkekler için korkunçtur.Çünkü erkekler bilmek konusunda karşı cinsten daha çok bildiğini düşünür.

5. Israrcı Kadınlar

Israrcı kadınlar erkekler tarafından rahatsız edicidir.Israr eden kadınların onlara zarar vereceğini düşünüyorlar.Israrcı ve karşılık göremeyen kadınların ayrılığı kabul etmeyen halleri erkekleri oldukça huzursuz ediyor.

6. Depresif Kadınlar

Erkekler depresif kadınlardan pek haz etmezler.Bu kadın tiplerinden çok sıkılıyorlar.Sürekli yakınan, üzgün ve sürekli ilgi bekleyen kadınlar erkekler tarafından tercih edilmiyor.

7. Kendine Özen Göstermeyen Kadınlar

Kötü görünümle kendine bakmayan bakımsız kadınlardan hiç hoşlanmazlar.Temizliğe önem vermeyen kadınlar erkekler tarafından nefret edilir.Bu tip kadınları bırakın hayatına almayı görmek dahi istemiyorlar.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2020-12-08 23:28:30