Neolduki.com
Web sitemize hoşgeldiniz.

 • DOLAR
  $1.764,5600
  ( -₺0,38 )
 • EURO
  $0,5225
  %-0,05
 • ALTIN
  $49.689,0000
  %-0,09
 • BIST
  90,6675
  ( -₺0,00 )
Angelina Jolie Hakkında Bilgi

Angelina Jolie Hakkında Bilgi

Angelina Jolie Hakkında Bilgi Dünyada en çok tanınan kadınlarından birisi olan Angelina Jolie hakkında bilinmesi gereken gerçekleri sizinle paylaşacağız.Hemen her her erkeği büyüleyen bir güzelliğe sahip olan Angelina Jolie kimdir?Hakkında bilinmeyenler nelerdir.İşte Angelina Jolie hakkında bilmeniz gerekenler.Angelina Jolie boyu kaç? Angelina Jolie kilosu kaç? Angelina Jolie burcu nedir. 1. Angelina Jolie, biseksüeldir. Foxfire filminde birlikte […]

Angelina Jolie Hakkında Bilgi

Dünyada en çok tanınan kadınlarından birisi olan Angelina Jolie hakkında bilinmesi gereken gerçekleri sizinle paylaşacağız.Hemen her her erkeği büyüleyen bir güzelliğe sahip olan Angelina Jolie kimdir?Hakkında bilinmeyenler nelerdir.İşte Angelina Jolie hakkında bilmeniz gerekenler.Angelina Jolie boyu kaç? Angelina Jolie kilosu kaç? Angelina Jolie burcu nedir.

1. Angelina Jolie, biseksüeldir. Foxfire filminde birlikte rol aldığı Jenny Shimizu ile aşk yaşamıştır.

2-Bu en önemli bilgi ise Angelina Jolie pilot lisansı vardır.Uçak ve helikopter kullanabilmektedir.

3- Angelina Jolie nin en sevdiği ulaşım aracı motorsiklettir.Motorla gezi yapmanın kendisine huzur verdiğini söylemektedir.

4- Angelina Jolie kendisinin iki yüzü olduğunu sevmektedir.Ayrıca yatak odasında ve yatakta bıçaklarla oynamayı çok sevdiğini belirtmektedir.

5. Angelina Jolie ile babası John Voight ile hayatta hiç bir zaman anlaşamamıştır.Bu sebepten dolayı Voight soyadı yerine jolie adını kullanmayı tercih etmiştir.

6. Angelina Jolie kim olursa olsun bir kimsenin ona sarılmasından hiç hoşlanmıyor.

7. Angelina Jolie küçüklüğünden beri sürüngen hayvanlara aşırı ilgi duymaktadır.Bu sebepten dolayı evinden kertenkele ve yılan besblemektedir.

8. Angelina Jolie’nin sol kolunda Tennessee Williams’ın sözü olan “Vahşi yürekli olup da kafeslerde tutulanlar için bir dua” anlamına gelen bir dövme bulunmaktadır.

9. Angelina Jolie ağabeyi James Haven ile çok garip bir ilişki yaşamaktadır.Bir ödül töreninde kardeşi ile öpüşmüştür.

10. Angelina Jolie henüz 14 yaşındayken okuldan atılmıştır. Gençlik yıllarında saçını mora boyatıp sürekli siyah giyinen Jolie, aslında bir cenaze kaldırıcı olmak istiyordu.


Yukarıda sizler için Angelina Jolie hakkında çok önemli bilgiler verdik.Bütün bilinmeyenleriyle Angelina Jolie biraz tanımış oldunuz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2020-12-08 23:28:30